Hoqi dorë nga gazetaria për t'iu bashkuar aktorëve të 'Hollywood', shqiptari pjesë e një filmi gjigant

Publikuar tek: kulture-art, më 09:42 14-04-2017 Hoqi dorë nga gazetaria për t'iu bashkuar aktorëve të 'Hollywood', shqiptari pjesë e një filmi gjigant

Marko Caka, shqiptari i cili hoqi dorë nga gazetaria për t’iu bashkuar aktorëve të Hollivudit, vjen me një rol në filmin "The Fate of the Furious".

Ndonëse, siç e quan dhe aktori, “një rol të vogël dhe modest”, ai ndjen një kënaqësi që është pjesë e një lëmi aktorëve të njohur botërisht.

Aktori Caka sjpreson që vitin tjetër do vijë me një rol akoma më të rëndësishëm dhe deri atëherë ne do shijojmë rolin e tij aktual.

Gjate relaksimit ne premieren boterore te filmit "The Fate of the Furious" . Sec ndjen nje kenaqsi kur je bere pjese e nje leme te kastit te aktoreve qe vjen pas protagonisteve me role te vogla por modeste kur mendon madheshtine e saj ne realizimin gjigand prej 850M $ te Universal.

Shpresoj se ne Sagen e 9 te saj qe fillon vitin tjeter, si i anetar i Unionit do te jem me nje rol me te rendesishem kreditues ne pjeset dyluftuese dhe sipas castingut te Universal tani me duhet te fokusohem ne ushtrimet e arteve marciale, pra jo me si spektator”, shprehet aktori i cili me arritjet e tij ka bërë krenarë popullin shqiptar. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032068014144897
array(1) { ["section"]=> string(105) "hoqi-dore-nga-gazetaria-per-t-iu-bashkuar-aktoreve-te-hollywood-shqiptari-pjese-e-nje-filmi-gjigant-75146" }