Hoqi prezervativin gjatë marrëdhënies seksuale me prostitutën, burgoset 35-vjeçari

Publikuar tek: bota, më 16:52 24-04-2019 Hoqi prezervativin gjatë marrëdhënies seksuale me prostitutën, burgoset 35-vjeçari

Një 35-vjeçar i quajtur Lee Hogben është burgosur për 12 vite, pasi akuzohet për abuzim seksual ndaj një prostitute.

Sipas Daily Mail, 35-vjeçari nga qyteti Bournemouth në Angli, kishte hequr prezervativin gjatë marrëdhënies seksuale me një prostitutë.

Kështu vajza 20 vjeçare shkoi në polici dhe e denoncoi. Sot ajo ka gjetur drejtësi, pasi 35-vjeçari u burgosë për 12 vite. Gjykata e çmoi këtë situatë si një përdhunim me pretendimin se 20-vjeçarja mund të ngelte shtatëzenë ose të merrte ndonjë sëmundje.

Tani 35-vjeçarit do i duhet të kalojë një kohë të gjatë në burg për një gabim trashanik...

58373283_1195203737312988_1285470728006664192_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028527021408081
array(1) { ["section"]=> string(88) "hoqi-prezervativin-gjate-marredhenies-seksuale-me-prostituten-burgoset-35-vjecari-161707" }