Horror/ Babai i 5 vajzave i pret barkun me drapër gruas shtatzënë për të parë nëse priste djalë

Publikuar tek: bota, më 20:32 21-09-2020 Horror/ Babai i 5 vajzave i pret barkun me drapër gruas shtatzënë për të parë nëse priste djalë Foto nga ngjarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi, ku një burrë ka prerë me drapër barkun e bashkëshortes, e cila ishte në javët e fundit të shtatzanisë.

Familjarët e viktimes shprehen se bashkëshorti e ka sulmuar atë sepse ai donte të dinte gjininë e foshnjes që do të vinte në jetë.

Ata janë shprehur se çifti ka pesë vajza dhe burri ka bërë presion mbi gruan e tij për të lindur një djalë.

Autori i cili ka rënë në prangat e policisë ka mohuar të ketë lënduar qëllimisht gruan e tij.

Mësohet se gruaja është në gjendje të qëndrueshme, ndërsa djali që gruaja kishte në bark ka humbur jetën.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013211011886597
array(1) { ["section"]=> string(101) "horror-babai-i-5-vajzave-i-pret-barkun-me-draper-gruas-shtatzene-per-te-pare-nese-priste-djale-221165" }