Horror, kamerat e sigurisë filmojnë vrasjen e 43 vjeçarit

Publikuar tek: bota, më 18:14 11-07-2017 Horror, kamerat e sigurisë filmojnë vrasjen e 43 vjeçarit

Një vrasje në qytetin Garlasko të Italisë e një 43 vjeçari e regjistruar nga telekamerat e sigurisë së një lokali, ka shkaktuar reagime të forta në shtetin fqinj.

Sipas të dhënave që bën të ditur Policia Italiane, 43 vjeçari është ekzekutuar për shkak të një borxhi që kishte ndaj ekzekutorit, raporton Corriere.it.

Siç shihet edhe në video, autori, viktima dhe një person i tretë fillimisht shfaqen duke debauar mes tyre. Pasi është qëlluar disa herë me grushte, vrasësi ka nxjerrë armën që mbante në brez dhe ka qëlluar me një plumb të vetëm në zemër viktimën, i cili vetëm disa minuta më pas ka humbur jetën./newsbomb.al

Për të parë videon kliko këtu

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pabesueshme: Hëna shfaqet në formë katrore në horizont (Foto)
Shpjegimet e çuditshme për incidentin e UFO-ve, s'do ta besoni çfarë është shpikur dhe komanduar nga jashtëtokësorët »
Article Logic
Execution time: 0.010837078094482
array(1) { ["section"]=> string(62) "horror-kamerat-e-sigurise-filmojne-vrasjen-e-43-vjecarit-85810" }