Horror në Belgjikë, nëna djeg tre vajzat, telefonon të shoqin: “dëgjoj ulërimat e tyre”

Publikuar tek: bota, më 16:24 12-02-2015 Horror në Belgjikë, nëna djeg tre vajzat, telefonon të shoqin: “dëgjoj ulërimat e tyre”

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belgjikë, ku një nënë e droguar dhe që mendohet se ishte në depresion, ka mbyllur në hambar dhe ka djegur të treja vajzat e saj.

Afrikanja Thioro Mbar, ka telefonuar të shoqin e saj i cili ndodhej rreth 20 km larg shtëpisë, dhe i ka thënë të dëgjojë ulërimat e vajzave tëk sa digjen.

“Po i dëgjoj të ulërasin por nuk do të bej asgjë për ti shpëtuar. Bën mirë të nxitohesh por do të jetë shumë vonë për ti shpëtuar. Nuk do të mbijetojnë”, i ka thënë ajo të shoqit në telefon gjatë momentit të ngjarjes.

Fqinjët e shokuar thanë se e kishin parë nënën e tre vajzave në skenën e krimit e cila nuk kishte asnjë lot në sy dhe dukej shumë e qetë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010540962219238
array(1) { ["section"]=> string(87) "horror-ne-belgjike-nena-djeg-tre-vajzat-telefonon-te-shoqin-degjoj-ulerimat-e-tyre-3166" }