HORROR në Formula 1, makina shpërthen në flakë dhe ndahet në mes, shpëton për mrekulli piloti

Publikuar tek: sport, më 16:35 29-11-2020 HORROR në Formula 1, makina shpërthen në flakë dhe ndahet në mes, shpëton për mrekulli piloti Piloti i Formula 1 shpeton per mrekulli pasi makian e tij shpertheu ne flake

Momente paniku që në nisje të garës së Bahreinit në Formula 1, pasi një makinë ka shpërthyer në flakë.

Bëhet fjalë për makinën e pilotit Romain Greoesjean, e cila pas kontaktit me një makinë tjetër është përplasur me murin anësor dhe ka shpërthyer në flakë.

Fatmirësisht piloti ka shpëtuar për mrekulli, por në momentet e para ankthi ka pushtuar të gjithë anëtarët e stafit të skuderisë “Haas-Ferrari”.

Këto janë pamjet kur makina shpërthen në flakë:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kombëtarja shqiptare vatër e Covid-19, infektohet lojtari titullar dhe shumë i rëndësishëm i ekipit
»
Article Logic
Execution time: 0.013434886932373
array(1) { ["section"]=> string(98) "horror-ne-formula-1-makina-shperthen-ne-flake-dhe-ndahet-ne-mes-shpeton-per-mrekulli-piloti-229549" }