Horror në Greqi, i kërkoi divorcin, burri qëllon me sëpatë disa herë bashkëshorten e tij (PAMJE TË RËNDA)

Publikuar tek: rajon, më 10:40 11-08-2020 Horror në Greqi, i kërkoi divorcin, burri qëllon me sëpatë disa herë bashkëshorten e tij (PAMJE TË RËNDA)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi.

Një burrë, i cili ishte i varuar nga alkoli ka qëlluar disa herë më sëpatë bashkëshorten e tij.

I gjithë konflikti ka nisur pasi gruaja kishte kërkuar divorcin, sepse nuk mund të duronte më faktin se ai gjithmonë shkonte në shtëpi në gjendje të dehur.

67-vjeçari, babai i dy fëmijëve nuk ka mundur ta pranojë këtë fakt dhe ka nisur të qëllojë gruan e tij, 54-vjeçare me sëpatë.

Menjëherë, pasi e ka qëlluar bashkëshorten me sëpatë, ajo ka dalë në rrugë për të kërkuar ndihmë, aty është qëlluar edhe disa herë të tjera.

Burri më pas ka tentuar të bëjë vetëvrasje.

Në fotot e mëposhtme shihen imazhe të rënda, gruaja e mbuluar me gjak e shtrirë në tokë, ndësa shihet edhe arma e krimit.

54-vjeçarja ndodhet në spital në gjëndje të rëndë.

epithesh_me_tsekouri4.jpgepithesh_me_tsekouri6.jpgepithesh_me_tsekouri3.jpgepithesh_me_tsekouri_.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012360811233521
array(1) { ["section"]=> string(108) "horror-ne-greqi-i-kerkoi-divorcin-burri-qellon-me-sepate-disa-here-bashkeshorten-e-tij-pamje-te-renda-216777" }