Horror në Londër, masakrohen tre adoleshentë në stacionin e autobusit (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 19:43 27-01-2018 Horror në Londër, masakrohen tre adoleshentë në stacionin e autobusit (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në një stacion autobusi në Londër.

Tre adoleshentë janë përplasur për vdekje nga një automjet tip “Audi”, i cili po ecte me shpejtësi të lartë.

Sipas gazetës britanike “The Independent” tre djemtë, përkatësisht nga 16 vjeç secili morën plagë të rënda në trup dhe në momentin kur autoambulanca mbërriti në vendin e ngjarjes ishte tepër vonë, pasi kishin ndërruar jetë në vend.  

 Policia arriti të arrestoje autorin, shoferin e Audit që shkaktoi aksidentin tragjik.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0056509971618652
array(1) { ["section"]=> string(81) "horror-ne-londer-masakrohen-tre-adoleshente-ne-stacionin-e-autobusit-video-108179" }