Horror në Londër, treni i pret kokën 20-vjeçarit që kishte dalë në dritare

Publikuar tek: bota, më 11:11 08-08-2016

Një 20-vjeçar ka humbur jetën në një aksident si në filmat horror teksa udhëtonte me tren në Londër.

Mësohet se i riu kishte dalë në dritare teksa udhëtonte dhe treni që vinte përballë i ka prerë atij kokën.

I riu udhëtonte me trenin e linjës Gatëick Express.

Mediat britanike shkruajnë se ngjarja ndodhi në sy të një gruaje e cila udhëtonte me vajzën e saj të vogël , ndërkohë që një i ri tregon se “ koka e të riut fluturoi dhe të gjithë njerëzit filluan të ulërisnin”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim me bombë në Pakistan, humbin jetën 43 persona
Zjarr pranë Arena 02 në Londër, tymi mbulon qytetin »
Article Logic
Execution time: 0.011345863342285
array(1) { ["section"]=> string(79) "horror-ne-londer-treni-i-pret-koken-20-vjecarit-qe-kishte-dale-ne-dritare-49102" }