Horror në Madrid, dhjetra të plagosur rëndë nga përplasja e trenit

Publikuar tek: bota, më 19:02 22-12-2017 Horror në Madrid, dhjetra të plagosur rëndë nga përplasja e trenit Foto ilustruese

Një tren pasagjerësh është përplasur disa minuta më parë pranë qytetit Alcalá de Henares në Spanjës.

Sipas mediave vendase të paktën 40 persona janë plagosur, shumë prej tyre në gjendje të rëndë për jetën.

Ekipet e emergjencës kanë mbërritur në vendngjarje. Aksidenti ka ndodhur pranë Madridit, ndërsa shkaqet janë ende të paqarta.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012882947921753
array(1) { ["section"]=> string(72) "horror-ne-madrid-dhjetra-te-plagosur-rende-nga-perplasja-e-trenit-104038" }