Horror në qendrën tregtare shqiptare, shiten gjymtyrë të prera njerëzish (Foto)

Publikuar tek: rajon, më 16:16 19-10-2016 Horror në qendrën tregtare shqiptare, shiten gjymtyrë të prera njerëzish (Foto)

Edhe pse do gati dy javë që festa e Halloween-it të mbërrijë, qendrat tregtare në Kosovë por edhe në Shqipëri janë mbushur me produkte të ndryshme si maska, shpata, apo veshje.

Por kjo qendër tregtare në Prishtinë ofron produkte të veçanta, gjymtyrë të prera dhe të gjakosura, që të sjellin në mendje pamjet e frikshme në qytetet e pushtuara nga ISIS.

Scrsdq3wfasdfasfshot_1.jpg

Screeasdfadfq3asdfnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032096147537231
array(1) { ["section"]=> string(82) "horror-ne-qendren-tregtare-shqiptare-shiten-gjymtyre-te-prera-njerezish-foto-56727" }