HORROR/ Nëna vret tre fëmijët e saj e më pas telefonon policinë: I vrava

Publikuar tek: bota, më 14:11 17-10-2020 HORROR/ Nëna vret tre fëmijët e saj e më pas telefonon policinë: I vrava

Një ngjarje e rëndë ka nodhur në Austri, ku një nënë ka vrarë tre fëmijët e saj.

Mediat e huaja bëjnë me dije se pasi nëna kishte kryer krimin e rëndë kishte telefonuar policinë duke thënë se kishte vrarë fëmijët.

Kur policia mbërriti në banesë gjeti pa shenja jete dy vajza të moshës 8 muaj dhe 3 vjeç, ndërsa vajza 9 vjeçare u dërgua në spital, por nuk ja ka dalë të mbijetojë.

Ende nuk dihet shkaqet që kanë çuar 31-vjeçaren këtë veprim të rëndë. Nëna jetonte me tre vajzat, ndërsa ishte e ndarë nga bashkëshorti.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje makabre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012679815292358
array(1) { ["section"]=> string(77) "horror-nena-vret-tre-femijet-e-saj-e-me-pas-telefonon-policine-i-vrava-224110" }