Horror, shqiptari përdhunon ish bashkëshorten në sy të djalit të tij

Publikuar tek: sport, më 19:21 15-07-2017 Horror, shqiptari përdhunon ish bashkëshorten në sy të djalit të tij

Një ngjarje në limitet e një historie e filmash horror, raportohet raportohet të ketë ndodhur në Itali, teksa se një shqiptar në Itali akuzohet për përdhunim të ish-partneres.

Në bazë të asaj që raportojnë mediate italiane ngjarja është konsumuar në Trento ku burri nga Shqipëria ishte ndarë nga bashkëshortja dhe Gjykata kishte vendosur që ai të takonte djalin e vogël disa herë në muaj. Dhe pikërisht në një prej këtyre takimeve, ish-partneri e ka ndjekur ish-gruan dhe se e ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale me të. Siç raportojnë mediet italiane, gruaja i është bindur ish-partnerit për shkak se nuk donte që fëmija të pësonte traumë.

Tashmë ai është gjykuar nga gjykata italiane dhe do të paguajë edhe 20 mijë euro si gjobë. Duke marrë parasysh të gjithë provat dhe faktete  paraqituar nga ekspertiza, shqiptari është dënuar me 6 vjet burg, pasi është shpallur fajtor jo vetëm për dhunë në familje, por edhe për përdhunimin në sytë e një fëmije.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I publikuan emrin në “listën e zezë”, reagon ish kampionia : Jam e shokuar, filluan telefonata nga katër anët e botës
Cfarë po ndodh me Inter? Humbet edhe në miqësore, Spaletti nuk e merr seriozisht »
Article Logic
Execution time: 0.012034893035889
array(1) { ["section"]=> string(73) "horror-shqiptari-perdhunon-ish-bashkeshorten-ne-sy-te-djalit-te-tij-86271" }