Hoteli LUKSOZ në qendër të Londrës përfshihet nga flakët (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 17:58 06-06-2018 Hoteli LUKSOZ në qendër të Londrës përfshihet nga flakët (VIDEO) hoteli Mandarin Oriental

Hoteli luksoz me 5 yje në qendër të Londrës “Mandarin Oriental” është përfshirë nga flakët pasditen e sotme, ndërkohë që më shumë se 100 zjarrfikëse po punojnë intensivisht në fikjen e zjarrit.

 Sipas Telegraph, zjarri ka përfshirë thuajse dy katet e ndërtesës, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.

Klientët janë evakuuar menjëherë nga policia, teksa diskutohet se shifra e dëmeve të shkaktuara është e majme.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011789083480835
array(1) { ["section"]=> string(69) "hoteli-luksoz-ne-qender-te-londres-perfshihet-nga-flaket-video-123483" }