Hoteli më i veçantë në botë, a do donit ta provonit?

Publikuar tek: bota, më 11:46 25-07-2016 Hoteli më i veçantë në botë, a do donit ta provonit?

Kjo është padyshim ideja më e çuditshme për një biznes. Por ekziston. Ju do ta provonit me partnerin apo partneren tuaj?

Bëhet fjalë për një hotel në Zvicër, i cili nuk ka mure, por vetëm krevat e komodina.

Pse? Që natën të vështroni yjet dhe alpet e mrekullueshme. Epo ia vlen një natë çmendurie...

Një natë kushton 190 paundë, ndodhet 6463 metra mbi nivelin e detit.

hoteli.pnghoteli2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021970987319946
array(1) { ["section"]=> string(56) "hoteli-me-i-vecante-ne-bote-a-do-donit-ta-provonit-47655" }