Hoxha dhe “parfumi i femrës”, video që po shpërndahet masivisht në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:43 14-05-2015

“Femrës nuk i lejohet të parfurmoset ose zbukurohet veçse pranë burrit të saj. Parfumosja e femnës është një mëkat i madh. Çdo femër që del nga shtëpia dhe burrat e huaj ia nuhasin erën e parfumit, ajo femër kthehet në shtëpi si lavire. Rujna zot”

Këto janë disa nga fjalët që ka thënë ky hoxhë, video e së cilit po përhapet masivisht në rrjetet sociale. Për më tepër ndiqni videon që po kthehet edhe në një “material” humori e gallate në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083649158477783
array(1) { ["section"]=> string(85) "hoxha-dhe-parfumi-i-femres-video-qe-po-shperndahet-masivisht-ne-rrjetet-sociale-11161" }