Hoxha: Dritan Dajti shumë i lexuar dhe inteligjent, Emiljano Shullazi po tenton ta kopjojë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:59 11-02-2019 Hoxha: Dritan Dajti shumë i lexuar dhe inteligjent, Emiljano Shullazi po tenton ta kopjojë

Gazetarja Anila Hoxha ka treguar mbrëmjen e sotme se Dritan Dajti nuk është një kriminel i thjeshtë, por një person i lexuar dhe inteligjent.

'Unë kam shkuar në shtëpinë e Dritan Dajtit dhe atje më ka pritur nëna e tij. Sapo jam futur në shtëpinë e tij kam parë një shtëpi të mbushur plot me libra. Ai dhe në përballjen me gjyqtarët është treguar tepër inteligjent. Madje ai ka këshilluar në qeli dhe të burgosurit e tjeër si të sillen', ka thënë ndër të tjera gazetarja e kronikës.

Gjithashtu Anila Hoxha ka shtuar se Emiljano Shullazi po tenton të kopjojë Dajtin.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033544063568115
array(1) { ["section"]=> string(95) "hoxha-dritan-dajti-shume-i-lexuar-dhe-inteligjent-emiljano-shullazi-po-tenton-ta-kopjoje-152434" }