Humb 10 milionë lekë në loto, 27-vjeçari hidhet nga kati i 12-të

Publikuar tek: aktualitet, më 06:55 01-06-2015 Humb 10 milionë lekë në loto, 27-vjeçari hidhet nga kati i 12-të

“Ai erdhi në lokal dhe doli në verandë. Porositi një ujë natyral. Unë nuk u vonova dhe ia dërgova, pasi në atë orë në lokal kishte shumë pak njerëz. Ndërsa  në verandë asnjë, pasi fryente edhe pak erë.Në momentin që i servira ujin , ai e mori shishen në dorë dhe nisi ta shtrëngonte me të gjithë forcën që kishte. Por unë ia lashë në tavolinë dhe u largova pasi nuk mund ta mendejoa çfarë do të ndodhte. Shkova pas pak çastesh dhe nuk e pashë aty. Dyshova se mund të ishte vetëhedhur dhe pashë menjëherë nga ana e pasmë  e verandës. Aty pashë se çfarë kishte ndodhur dhe lajmërova menjëherë policinë. E kishin lajmëruar edhe  banorët e tjerë  pasi në momentin e rënies ishte dëgjuar një zhurmë shumë e fortë”.

Kjo ka qenë dëshmia e kamarierit të lokalit, ku 27 vjeçari Sajmir Leka i dha fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i 12-të. Burime për gazetën “Panorama” bëjnë me dije se 27 vjeçari, i cili kishte përfunduar studimet për Gazetari prej kohësh punonte  nëpër loto sporti në qytet. Dyshohet se  së fundmi  i riu kishte kaluar në gjendje depresioni, pasi kishte lënë një shumë prej rreth 1 milionë lekësh të rinj në loto.

Ky është rasti i tretë që në të njëjtin pallat shënohen viktima.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama fton qytetarët të ndjekin finalen e Ligës së Kampionëve te fusha e blertë e Kryeministrisë
Seks tresh në Tiranë, të miturës takimin ia organizoi vjehrri »
Article Logic
Execution time: 0.012799024581909
array(1) { ["section"]=> string(69) "humb-10-milione-leke-ne-loto-27-vjecari-hidhet-nga-kati-i-12-te-12366" }