Humb betejën me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta një nga të parët biznesmen në fushën e ndërtimit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:31 18-02-2020 Humb betejën me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta një nga të parët biznesmen në fushën e ndërtimit

Është ndarë nga jeta biznesmeni i njohur në fushën e ndërtimit, Nystret Selmani.

Mësohet se ai vuante prej pak kohesh nga një sëmundje e rëndë dhe nuk ka arritur t’ia dalë dot.

Përcjellja për në banesën e fundit do të bëhet sot në orën 14:00, Sharrë. Nisja e kortezhit mortor do të jetë pranë Gardës.

Nystret Selmani ishte ndër biznesmenët e parë në fushën e materialeve të ndërtimit dhe ndërtimit, pas viteve ‘90.

68574C0A-B3EA-4C99-9F88-08D79102E473-170x350_copy.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087330341339111
array(1) { ["section"]=> string(105) "humb-betejen-me-semundjen-e-rende-ndahet-nga-jeta-nje-nga-te-paret-biznesmen-ne-fushen-e-ndertimit-195602" }