Humb drejtimin e mjetit dhe përplaset, gjen vdekjen shoferi në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 16:53 05-06-2017 Humb drejtimin e mjetit dhe përplaset, gjen vdekjen shoferi në Tiranë Foto ilustruese

Një aksident automobilistok me pasojë një të vdekur ka ndodhur disa minuta më parë në Tiranë.

Një person ka humbur jetën pasi makina që ai drejtonte është përlpasur me një mjet tjetër ën rrugën Ymer Kurti të kryeqytetit.

Shoferi me inicialiet A.E, rreth 60 vjeç që po drejtonte mjetin tip “Mercedes Benz”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një makinë tjetër.

Dyshohet se humbja e kontrollit ka ardhur si pasojë e infarktit që ka pësuar shoferi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 25-vjeçari me “Fiat” përplaset me zetorin, shoferi po lufton me jetën
Zbulohet manovra e Ministres Ekonomi pas kallëzimit të Lazimit në Prokurori »
Article Logic
Execution time: 0.019742965698242
array(1) { ["section"]=> string(74) "humb-drejtimin-e-mjetit-dhe-perplaset-gjen-vdekjen-shoferi-ne-tirane-81323" }