Humb jetën 38 vjeçarja në Tiranë, hidhet nga kati i katërt i banesës

Publikuar tek: aktualitet, më 17:52 05-06-2017 Humb jetën 38 vjeçarja në Tiranë, hidhet nga kati i katërt i banesës

Ditën e sotme një 38 vjeçare ka humbur jetën në Tiranë për shkak se është hedhur nga kati i katërt i banesës.

Mësohet se gruaja me iniciale E.K është hedhur nga banesa ku jetonte në rrugën “Bajo Topulli” pranë kryegjykatës së Tiranës.

Ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet që e çuan 38 vjeçaren të hidhej dhe t’i jepte fund jetës në këtë mënyrë por policia bën me dije se hetimet për zbardhjen e ngjarjes vijojnë.

Mësohet se pasi është hedhur nga ndërtesa, menjëherë është dërguar në spital por aty ka humbur jetën disa minuta më vonë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet manovra e Ministres Ekonomi pas kallëzimit të Lazimit në Prokurori
Zbulohet skandali, në Gjykatën Administrative në Tiranë zhduken dosjet »
Article Logic
Execution time: 0.0099060535430908
array(1) { ["section"]=> string(73) "humb-jeten-38-vjecarja-ne-tirane-hidhet-nga-kati-i-katert-i-baneses-81334" }