Humb jetën djali 3-vjeçar nga pistoleta e gjyshes së tij, e kishte fshehur poshtë jastëkut

Publikuar tek: bota, më 10:37 21-01-2016 Humb jetën djali 3-vjeçar nga pistoleta e gjyshes së tij, e kishte fshehur poshtë jastëkut

Një djalë 3-vjeçar ka humbur jetën duke prekur pistoletën e gjyshes së tij, e cila e kishte fshehur poshtë jastëkut saj.

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në New Orleans të Amerikës, ku një djalë i vogël 3 vjeç është vrarë nga pistoleta e gjyshes së tij. 3- vjeçari ka gjetur pistoletën në krevatin e saj dhe në momentin që e mori në zjarr, e ka shkrepur pa dashje. Vogëlushi u plagos rëndë në gjoks. Megjithse u transportua menjëherë në spital, ai ndërroi jetë rrugës, raporton ''The independent''.

Gjyshja e tij punonte “Security” në një ndërmarje dhe prandaj mbante armë. Ajo i ka thënë policisë se e kishte vendosur pistoletën poshtë jastëkut të saj, për ta patur më nën kujdes, por fati tragjik e çoi vogëlushin pikërisht në vendin, të cilin gjyshja e mendonte më të sigurtin.

shtepiaamerike

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023620128631592
array(1) { ["section"]=> string(95) "humb-jeten-djali-3-vjecar-nga-pistoleta-e-gjyshes-se-tij-e-kishte-fshehur-poshte-jastekut-30572" }