Humb jetën nga mbidoza djali i supermodeles dhe miliarderit të njohur, ishte vetëm 24 vjeç

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:50 19-01-2021 Humb jetën nga mbidoza djali i supermodeles dhe miliarderit të njohur, ishte vetëm 24 vjeç Familja Brant

Djali i supermodeles amerikane Stephanie Seymour dhe biznesmenit miliarder Peter Brant, është ndarë nga jeta në moshën 24-vjeçare.

Raportohet se i riu Harry Brant humbi jetën nga mbidoza, pas një beteje të gjatë me varësinë nga droga.  

“Ai jetoi 24 vite të jetës së tij, por ne kurrë nuk do të kemi mundësinë që të shohim se sa shumë Harry mund të kishte bërë”, tha familja e tij në një deklaratë.

Çifti Brant ka edhe dy fëmijë të tjerë, djalin Peter II, 27-vjeç, dhe vajzën Lilly Margaret, 16-vjeç.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kandidon për deputete, flet për herë të parë aktorja e njohur shqiptare: Në asnjë moment përpara s’e kam menduar…(E plotë)
»
Article Logic
Execution time: 0.011384963989258
array(1) { ["section"]=> string(96) "humb-jeten-nga-mbidoza-djali-i-supermodeles-dhe-miliarderit-te-njohur-ishte-vetem-24-vjec-235606" }