Humb jetën Rebecca Ellison, gruaja e futbollistit Rio Ferdinad

Publikuar tek: bota, më 19:05 02-05-2015 Humb jetën Rebecca Ellison, gruaja e futbollistit Rio Ferdinad

Bashkëshortja e futbollistit anglez Rio Ferdinand ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme në spital, pasi vuante nga kanceri.

Rebecca vuante nga kanceri dhe vdiq në moshën 35-vjeçare në spitalin Royal Marsden në Londër. Ajo ishte nënë e tre fëmijëve me bashkëshortin Rio. Lajmi është publikuar në faqen zyrtare të “Queens Park Rangers”, e cila ka shprehur edhe ngushëllimet nga ana e saj për lojtarin Ferdinand. Çifti qenë martuar në verën e vitit 2009. Rio Ferdinand luan për skuadrën angleze “Queens Park Rangers”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090420246124268
array(1) { ["section"]=> string(67) "humb-jeten-rebecca-ellison-gruaja-e-futbollistit-rio-ferdinad-10238" }