Humb kontaktet një avion me 10 persona në Indonesi, 3 prej pasagjerëve fëmijë

Publikuar tek: bota, më 14:08 02-10-2015 Humb kontaktet një avion me 10 persona në Indonesi, 3 prej pasagjerëve fëmijë Foto ilustruese

Një avion me 10 persona në bord ka humbur kontaktet me kullën e kontrollit në Indonezi.

Mësohet se në avion ndodheshin 3 persona të ekuipazhit dhe 7 pasagjerë nga të cilët 3 prej tyre fëmijë.

Avioni ka humbur kontaktet 30 minuta para se të ulej në kryeqytetin e Indonezisë, Jakarta. Nuk dihet ende fati i avionit dhe as personave që gjendeshin në të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012577056884766
array(1) { ["section"]=> string(82) "humb-kontaktet-nje-avion-me-10-persona-ne-indonesi-3-prej-pasagjereve-femije-22178" }