Humb kontrollin e automjetit, i riu përfundon në lumin Osum (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:50 03-02-2018 Humb kontrollin e automjetit, i riu përfundon në lumin Osum (EMRI)

Një 24-vjeçar ka humbur kontrollin e automjetit dhe ka përfunduar në lumin Osum. 

Bëhet fjalë për shtetasin Klajdi Selenica, i cili ka marrë plagë në trup dhe është dërguar menjëherë në spital.

Ende nuk ka informacione të sakta për gjendjen shëndetësore të 24 vjeçarit. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qënë moti i keq. 

Policia po punon për zbulimin e shkaqeve të vërteta të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ilir Shulku i përgjigjet akuzave ndaj FSHF: Ky është buxheti vjetor i Federatës (SHIFRA: 2014-2018)
Shkrumbohet shtëpia, familjarët në rrugë të madhe (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.0104660987854
array(1) { ["section"]=> string(70) "humb-kontrollin-e-automjetit-i-riu-perfundon-ne-lumin-osum-emri-108987" }