Humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, arrestohet i riu që lëvizte pa patentë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:33 04-03-2018 Humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, arrestohet i riu që lëvizte pa patentë (EMRI)

Një 28-vjeçar është arrestuar pasi u kap duke drejtuar mjetin pa leje drejtimi. I arrestuari është Arland Muraçi, 28 vjeç banues në Librazhd.

Policia sqaron se 28-vjeçari u kap duke drejtuar mjetin tip “Opel Corsa” pa leje drejtimi, në aksin rrugor Elbasan –Librazhd në vendin e quajtur “Ura e Murrashit” ka humbur kontrollin e drejtimit të mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale "Drejtimi i automjetit pa dëshmi" .

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Korçë: Vidhet fabrika e prodhimit të bojrave, roja habit me deklaratën e tij
Moti i keq, si paraqitet situata në disa qarqe të vendit »
Article Logic
Execution time: 0.010565042495728
array(1) { ["section"]=> string(94) "humb-kontrollin-e-makines-dhe-del-nga-rruga-arrestohet-i-riu-qe-levizte-pa-patente-emri-112154" }