Humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën, vdes shqiptari në Itali (EMRI)

Publikuar tek: bota, më 14:54 22-10-2017 Humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën, vdes shqiptari në Itali (EMRI)

Një shqiptar 32-vjeçar ka humbur jetën mbrëmë natën si pasojë e një aksidenti automobilistik në Pisa të Italisë.

Ai quhet Sokol Balliu 32 vjeç, dhe dyshohet se pasi ka humbur kontrollin e mjetit është përplasur me një pemë në zonën e Veriut të qytetit.

Menjëherë në vendngjarje ka shkuar ndihma e shpejtë por i riu nuk ka mundur t’i mbijetojë aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e rrallë, 5 ish-Presidentët e Amerikës bëhen bashkë dhe mbledhin 31 milion dollarë, zbuloni kauzën e veçantë
Harta botërore për madhësinë e gjirit, ja pozicioni ku renditet Shqipëria »
Article Logic
Execution time: 0.010356903076172
array(1) { ["section"]=> string(83) "humb-kontrollin-e-makines-dhe-perplaset-me-pemen-vdes-shqiptari-ne-itali-emri-96790" }