Humb kontrollin e mjetit, aksidentohet për vdekje 48- vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 21:35 11-06-2017 Humb kontrollin e mjetit, aksidentohet për vdekje 48- vjeçari FOTO ILUSTRUESE

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen është regjistruar mbrëmjen e sotme në Kolonjë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin "Helmës", ku Th.Dh, 48­ vjeç, duke drejtuar një mjet tip “GAZ” ka dalë nga rruga.

Sipas policies së Korçës, drejtuesi i mjetit, pavarësisht se i është dhënë ndihma e shpejtë dhe është transportuar për ndihmë mjekësore në spital, ka ndërruar jetë si rezultat i plagëve të marra.

 Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Akuzat e Berishës, vjen përgjigja "rrufe" e Anjeze Gjelucit: Nuk lejoj të më përndjekin, jam nana Anjo
Eleminatoret: Izrael-Shqipëri, 0-3 (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0086650848388672
array(1) { ["section"]=> string(65) "humb-kontrollin-e-mjetit-aksidentohet-per-vdekje-48-vjecari-82095" }