Humb kontrollin e motorit, ndërron jetë 38-vjeçari në Mirditë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:51 15-07-2020 Humb kontrollin e motorit, ndërron jetë 38-vjeçari në Mirditë Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rubik, Mirditë.

Bëhet me dije se drejtuesi i motorit shtetasi me inicialet Xh.N., 38 vjeç, ka humbur kotrollin e mjetit, ka dalë jashtë rrugës dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 në Rubik.

Sakaq, polica ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096399784088135
array(1) { ["section"]=> string(67) "humb-kontrollin-e-motorit-nderron-jete-38-vjecari-ne-mirdite-213942" }