Humb kontrollin, helikopteri i policisë përplaset në tokë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:07 22-08-2018 Humb kontrollin, helikopteri i policisë përplaset në tokë (VIDEO) Helikopteri i policisë

Departamenit i Policisë në Arkansas të SHBA ka publikuar videon e përplasjes së helikopterit të policisë.

Si pasojë e humbjes së kontrollit, piloti dhe polici Ëilliam Denio kanë mbetur të plagosur rëndë.

Në video duket momenti kur helikopteri në fillim qëndron pezull në ajër dhe më pas bën disa manovrime të gabuar dhe për pasojë përplaset në tokë, e ndërsa pjesët metalike nga trupi dhe helikat shpërndahen me shpejtësi në ajër.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012722015380859
array(1) { ["section"]=> string(69) "humb-kontrollin-helikopteri-i-policise-perplaset-ne-toke-video-131857" }