“Humb Kosova, humb dhe Shqipëria”, shqiptari vë bast shumën e çmendur (Foto)

Publikuar tek: sport, më 14:02 09-10-2016 “Humb Kosova, humb dhe Shqipëria”, shqiptari vë bast shumën e çmendur (Foto)

Një shqiptar nga Kosova, ka vënë plot 500 euro në një skedinë, duke parashikuar atë që për miliona shqiptarë do të ishte një ëndërr e keqe.

Përveç disa ndeshjeve të tjera, ai ka vendosur bast kundër Kosovës dhe Shqipërisë, që  sipas tij do humbasin sot në ndeshjet ndaj Ukrainës dhe Spanjës.

Nëse i kap të gjitha ndeshjet ai fiton plot 2898 euro, por le të shpresojmë se sot do gëzohen miliona shqiptarë dhe jo vetëm një.

Scresdghse5ghsghsdfghot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023077964782715
array(1) { ["section"]=> string(76) "humb-kosova-humb-dhe-shqiperia-shqiptari-ve-bast-shumen-e-cmendur-foto-55588" }