‘Humba 7 njerëz të afërm nga tërmeti’, Këngëtarja e njohur jep mesazhin prekës live

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:00 03-12-2019 ‘Humba 7 njerëz të afërm nga tërmeti’, Këngëtarja e njohur jep mesazhin prekës live

Këngëtarja e njohur Evi Reçi ka humbur shtatë persona të afërt nga tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit, mes tyre edhe vajzën e xhaxhait Kristi Reçi, student mjekësie.

Në emisionin e saj ‘Vizioni i Pasdites’, ajo ka vendosur të flasë për herë të parë për këtë tragjedi.

E prekur nga kjo ngjarje, këngëtarja ka dhënë mesazhin e rëndësishëm se është bërë më e fortë se kurrë dhe ka kuptuar sa shumë vlen jeta.

‘Asgje nuk me shume rendesi se sa jeta. Sot, me te forte se kurre’, shkruan Evi krahas videos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025234937667847
array(1) { ["section"]=> string(87) "humba-7-njerez-te-aferm-nga-termeti-kengetarja-e-njohur-jep-mesazhin-prekes-live-188198" }