Humbën kontaktet 4 ditë më parë, gjenden pranë xhamisë së Selitës dy të miturit amerikanë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:53 05-06-2017 Humbën kontaktet 4 ditë më parë, gjenden pranë xhamisë së Selitës dy të miturit amerikanë

Policia ka gjetur dy të miturit amerikanë që jetojnë në Shqipëri të cilët kishin humbur kontaktet prej 4 ditësh.  

Tadgh Magnus Bailey-Kay dhe Tavish Taog Bailey-Kay u gjetën pranë xhamisë në Selitë.

Dy të miturit amerikanë po merren në pyetje në praninë e psikologeve pasi të rinjtë kanë probleme të shëndetit mendor.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Drekuam në Golem dhe erdhëm në Durrës. Më vonë Gazi nuk m’u përgjigj”, zbardhet dëshmia e të fejuarës së Çollakut në gjyqin e Shtrazës
Arrestohet në Vlorë i shumëkërkuari: Ka përdhunuar me dhunë fëmijë të moshës 14-18 vjeç (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.011312961578369
array(1) { ["section"]=> string(94) "humben-kontaktet-4-dite-me-pare-gjenden-prane-xhamise-se-selites-dy-te-miturit-amerikane-81302" }