Humbën me Lushnjen, zbulohet vendimi radikal i presidentit të Kukësit, Safet Gjici

Publikuar tek: sport, më 22:15 09-12-2017 Humbën me Lushnjen, zbulohet vendimi radikal i presidentit të Kukësit, Safet Gjici

Skuadra e Kukësit u mund sot nga Lushnja e vendit të fundit, me rezultatin 3-1. Pas këtij rezutlati, situata te klubi verilindor nuk ka qenë aspak e mirë.

Tifozët kanë kërkuar largimin e trajnerit Milinkoviç.

Por, të kontaktuar nga "Supersport", zyrtarë të klubit të Kukësit, kanë thënë se Milinkoviç nuk  do të largohet nga skuadra dhe ai do të vijojë kontratën me verilindorët.

Sipas "Supersport", te Kukësi do të ketë revolucion në merkaton e janarit, ku priten që shumë lojtarë të largohen dhe të vijnë të tjerë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028968095779419
array(1) { ["section"]=> string(87) "humben-me-lushnjen-zbulohet-vendimi-radikal-i-presidentit-te-kukesit-safet-gjici-102532" }