Humbet 5 vjeçari në Tiranë, prindërit apel për ndihmë (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:18 19-05-2019 Humbet 5 vjeçari në Tiranë, prindërit apel për ndihmë (Foto) 5 vjeçari i humbur sot ne Tirane

Një fëmijë 5 vjeçar raportohet se ka humbur mbrëmjen e sotme në zonën e Brrylit në Tiranë.

Mësohet se 5 vjeçari quhet Rejan Ymeri. Prindërit e 5 vjeçarit e kanë denoncuar rastin dhe i bëjnë apel të gjithëve që nëqoftëse e shikojnë apo kanë informacion për djalin e vogël, të lajmërojnë në numrin +355682370347.

Sipas dëshmitarëve fëmija është parë për herë të fundit pranë zonës së ‘Maternitetit të Ri’, afër të cilit familja e tij zotëron një biznes.

5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.084428071975708
array(1) { ["section"]=> string(64) "humbet-5-vjecari-ne-tirane-prinderit-apel-per-ndihme-foto-164911" }