Humbet jetën regjisori i njohur, u godit nga gjirafa në kohën që po e filmonte

Publikuar tek: bota, më 21:24 05-05-2018 Humbet jetën regjisori i njohur, u godit nga gjirafa në kohën që po e filmonte

Regjisori i njohur Carlos Carvahlo ka ndërruar jetë në moshën 47 vjeçare gjatë kohës në të cilën po zhvillonte filmimet për dokumentarin e tij ‘Gjirafa Gerald’.

Dokumentar ky i cili nuk do të përfundojë, të paktën jo nga Carvahlo, i cili u bë viktimë e një gjirafe, që papritur e goditi atë gjatë xhirimeve.47-vjeçari është i njohur për punën e tij me kafshët e egra të Afrikës .

Ndihmësit e tij dhe personat e tjerë të stafit u munduan që t’i japin ndihmën e parë, por goditja ishte fatale dhe Carlos kishte ndërruar jetë në vend.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011193037033081
array(1) { ["section"]=> string(84) "humbet-jeten-regjisori-i-njohur-u-godit-nga-gjirafa-ne-kohen-qe-po-e-filmonte-119634" }