Humbet Schalke, por Dionis Avdiaj shënon një supergol (Video)

Publikuar tek: sport, më 23:35 20-12-2016
2-1 by Goals_online

Sot është luajtur takimi i radhës në Bundesligë Hamburg – Schalke, që ka përfunduar mre rezultatin 2- 1. Autori i golit të vetëm për ekipin e Schalkes ka qenë Dionis Avdiaj, që ka shënuar në portën e Hamburgut.

Ky ishte goli i parë për Avdiajn në Bunsesligë dhe është shënuar në minutën e 69-të.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë sulmuesi i ka thënë “Po” Përfaqësueses së Kosovës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023185014724731
array(1) { ["section"]=> string(64) "humbet-schalke-por-dionis-avdiaj-shenon-nje-supergol-video-63276" }