Humbi babain javë më parë, moderatorja bën dedikim prekës: Në këto ditë të errëta kuptova cilat janë 2 gjërat më me vlerë në jetë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:48 23-03-2020 Humbi babain javë më parë, moderatorja bën dedikim prekës: Në këto ditë të errëta kuptova cilat janë 2 gjërat më me vlerë në jetë Sako

Moderatorja e njohur, Hygerta Sako ka bërë një postim prekës pas humbjes së babait të saj disa javë më parë.

Ndërsa ka publikuar një foto të shkrepur një muaj më parë Sako shkruan se në këto ditë të errëta ka kuptuar që shëndeti dhe liria janë dy gjërat më me vlerë të kësaj jete.

 “Kjo foto është shkrepur veç një muaj më parë dhe më duket sikur ka një shekull. Në këto ditë të errëta kuptova përfundimisht që shëndeti dhe liria janë dy gjërat më me vlerë të kësaj jete. Apo e kam gabim?”, ka shkruar Sako në “Instagram”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086231231689453
array(1) { ["section"]=> string(134) "humbi-babain-jave-me-pare-moderatorja-ben-dedikim-prekes-ne-keto-dite-te-erreta-kuptova-cilat-jane-2-gjerat-me-me-vlere-ne-jete-199739" }