Humbi babain, Loredana publikon FOTON prekëse

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:36 30-05-2019 Humbi babain, Loredana publikon FOTON prekëse

Reperja e njohur Loredana Zefi sot dha lajmin e hidhur. Këngëtarja ka humbur njeriun e saj më të shtrenjtë, babain.

"Faleminderit baba që bëre më të mirën për ne deri sot. Unë të dua dhe lutem që ti të jesh mirë atje lart. Për miqtë e mi që më ndihmojnë në këtë kohë të vështirë, ju falënderoj nga zemra", shkruante ajo në një postim.

Ndërkohë, këngëtarja e ka kujtuar sërsish të atin ndërsa ka publikuar një foto të vjetër, ku shfaqet e vogël.

“Është dita e babait dhe ti je larg, mirëpo thellë në zemrën time”, ka shkruar Loredana pranë fotos së postuar.

Screenshot_11-21.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anjeza Shahini nostalgjike për muzikën, publikon VIDEON e performancës në Eurovizion: Isha vetëm 17 vjeç
Nënë për herë të dytë, ministrja e qeverisë Rama shtatzënë »
Article Logic
Execution time: 0.01184606552124
array(1) { ["section"]=> string(51) "humbi-babain-loredana-publikon-foton-prekese-166293" }