Humbi jetën në aksident, zbulohet kush është 22-vjeçari nga Laçi (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:50 23-02-2021 Humbi jetën në aksident, zbulohet kush është 22-vjeçari nga Laçi (EMRI)

Një 22-vjeçar nga qyteti i Laçit humbi jetën tragjikisht në një aksident rrugor në aksin Laç-Patok.

Sipas informacioneve për mediat, i riu është shtetasi Redon Zefi, i cili humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga.

Si pasojë e aksidentit, ai ndërroi jetë për shkak të plagëve të marra.

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Kurbin/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Laç-Patok, drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi  R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ishte shpallur në kërkim, arrestohet 30-vjeçari i rrezikshëm nga Fushë-Kruja
Mosdeklarim të ardhurash dhe mungesë burimesh të ligjshme; KKP shkarkon nga detyra gjyqtaren Mariana Shegani »
Article Logic
Execution time: 0.012099027633667
array(1) { ["section"]=> string(75) "humbi-jeten-ne-aksident-zbulohet-kush-eshte-22-vjecari-nga-laci-emri-239881" }