Humbi jetën në Letoni, Meta vizitë ngushëlluese në familjen e major Klodian Tanushit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:00 13-05-2019 Humbi jetën në Letoni, Meta vizitë ngushëlluese në familjen e major Klodian Tanushit

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka bërë sot një vizitë ngushëlluese në familjen e major Klodian Tanushit.

Meta shprehu dhimbjen e thellë për humbjen e një ushtaraku shembullor e patriot.

Major Klodian Tanushi, humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit në Letoni. Ai ndërroi jetë në spital 4 ditë pasi u plagos.

Në këtë mision humbi jetën edhe nëntetarja Zarife Hasanaj, si dhe u plagos reshter Julian Kapaj.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0075480937957764
array(1) { ["section"]=> string(90) "humbi-jeten-ne-letoni-meta-vizite-ngushelluese-ne-familjen-e-major-klodian-tanushit-164117" }