Humbi kontrollin e motorrit dhe u përplas me barrierën, plagoset rëndë 32-vjeçari, me helikopter drejt Tiranës (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:56 06-07-2019 Humbi kontrollin e motorrit dhe u përplas me barrierën, plagoset rëndë 32-vjeçari, me helikopter drejt Tiranës (EMRI) Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në aksin rrugor Bulqizë-Shupenzë.

Drejtuesi i një motorri ka humbur kontrollin dhe është përplasur me barrierat e rrugës.

Si pasojë 32-vjeçari është plagosur rëndë dhe është nisur me helikopter drejt Tiranës.

Raportohet se i plagosuri Sulejman LLani ka fraktura të rënda në kokë.

Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02922797203064
array(1) { ["section"]=> string(120) "humbi-kontrollin-e-motorrit-dhe-u-perplas-me-barrieren-plagoset-rende-32-vjecari-me-helikopter-drejt-tiranes-emri-171343" }