Humbi në bilardo, nxehet dhe godet rëndë shokun (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 20:19 08-04-2019 Humbi në bilardo, nxehet dhe godet rëndë shokun (VIDEO)

Ka shumë persona që nervozohen kur humbasin por ky djalë nga Brazili është kuptimi i plotë i kësaj thënie.

Në një video në Youtube, dy shokët janë duke luajtur një lojë bilardo kur njëri shënon topin e fundit dhe fiton.

Në atë moment shoku tjetër nxjerr pistoletën dhe e godet. Sipas Dialy Mail, djali u lëndua rëndë dhe u transportua në spital ku mori ndihmën e parë. 

Ky është një shembull se pse duhet të jemi me të qetë kur luajmë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023115873336792
array(1) { ["section"]=> string(59) "humbi-ne-bilardo-nxehet-dhe-godet-rende-shokun-video-159666" }