Humbi nënën disa ditë më parë, Nora Malaj përlotet në emision

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:44 30-04-2020 Humbi nënën disa ditë më parë, Nora Malaj përlotet në emision Nora Malaj ne emision

Ish- deputetja e LSI Nora Malaj ka humbur para disa ditësh nënën e saj e cila ishte e intubuar nga ishemia.

Ditën e sotme e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” Malaj është përlotur teksa ka bërë një rrëfim emocionues për të ëmën.

“Ata na lënë pas historinë të cilën duhet ta bëjmë ne dhe duhet tua transmetojmë brezave”, tha Malaj ndër të tjera në emision.

Më herët ajo është shprehur se humbja e nënës është sikur toka përmbyset dhe të humbet shija e jetës.

95283437_231597214615139_9060710922296754176_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099589824676514
array(1) { ["section"]=> string(67) "humbi-nenen-disa-dite-me-pare-nora-malaj-perlotet-ne-emision-204619" }