Humbi nënën, Veseli mesazh ngushëllues Ramës: Lutem që ta gjesh forcën për ta përballuar...

Publikuar tek: aktualitet, më 14:22 01-08-2020 Humbi nënën, Veseli mesazh ngushëllues Ramës: Lutem që ta gjesh forcën për ta përballuar...

Kreu i PDK-së në Kosovë, Kadri Veseli ka reaguar për ndarjen nga jeta të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Edi Rama.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Veseli i ka shprehur ngushëllimet Kryeminstrit Edi Rama, teksa shkruan se dashuria për nënën është e pafundme dhe se një humbje e tillë është e pazëvendësueshme.

“Ngushëllimet më të thella Kryeminstrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij të çmuar, Anetës. Dashuria për nënën është e pafundme, prandaj lutem që ta gjej forcën për ta përballuar një humbje kaq të rëndë e të pazëvendësueshme. Në këtë kohë pikëllimi, lutjet janë për të dhe familjen e tij,” shkruan Veseli në postimin e tij.

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009037971496582
array(1) { ["section"]=> string(93) "humbi-nenen-veseli-mesazh-ngushellues-rames-lutem-qe-ta-gjesh-forcen-per-ta-perballuar-215727" }