Humbi rëndshëm në zgjedhje, deputeti hidhet në det: S’kam jetuar e s’jetoj nga politika

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:00 28-06-2017 Humbi rëndshëm në zgjedhje, deputeti hidhet në det: S’kam jetuar e s’jetoj nga politika

Pasi përsoi një humbje katastrofale në zgjedhjet parlamentare, duke arritur të marrë vetëm 900 vota në rang kombëtar dhe rreth 200 në Lezhë, kreu i PBDKSH, Eduart Ndocaj, ka vendosur të freskohet në det.

Megjithëse koha duket e vrenjtur, Ndocaj është zhytur në ujë, e në fotot që poston në Facebook shkruan.

“Skam jetuar nga politika e nuk do të jetoj prej saj. Jeta ime vazhdon njëlloj edhe pas zgjedhjeve!”.

gf3ey45y45y5h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10364508628845
array(1) { ["section"]=> string(91) "humbi-rendshem-ne-zgjedhje-deputeti-hidhet-ne-det-s-kam-jetuar-e-s-jetoj-nga-politika-84318" }