Humbi të dashurën në tërmetin e 26 nëntorit, Greg RAMA gjen forcë për t'u ringritur, hap ekspozitë në JANINË (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:28 17-01-2020 Humbi të dashurën në tërmetin e 26 nëntorit, Greg RAMA gjen forcë për t'u ringritur, hap ekspozitë në JANINË (FOTOT) Greg Rama ne Janine

Ky është rasti tipik i "Bëmë baba të të ngjaj".

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama po ecën në gjurmët e të atit. Veçse jo në rrugën e politikës por në atë të pikturës, shkruan newsbomb.al.

Gregu ka gjetur forcë për t'u ringritur pas humbjes së madhe të të dashurës, Kristi Reçi e cila mbeti viktimë e tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit në Durrës.

Gregu ka hapur një ekspozitë në Janinë me pikturat e tij origjinale në stil. Ekspozita do të qendrojë e hapur deri më 31 janar dhe menjëherë ka ngjallur interesin e artdashësve.

82192684_511158216192927_8802974985745334272_n.jpg82915494_115796219708939_5964894062933704704_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072641372680664
array(1) { ["section"]=> string(119) "humbi-te-dashuren-ne-termetin-e-26-nentorit-greg-rama-gjen-force-per-t-u-ringritur-hap-ekspozite-ne-janine-fotot-192365" }