Humbi të ëmën, Kastro bëhet i fortë dhe falenderon shokët: M’u gjendën si vëllezër gjaku

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:56 30-03-2016 Humbi të ëmën, Kastro bëhet i fortë dhe falenderon shokët: M’u gjendën si vëllezër gjaku

Kastro Zizo ditën e djeshme njoftoi ndarjen nga jeta të nënës së tij. Para pak minutash, këngëtari ka mbledhur të gjitha forcat për të bërë një postim të dytë ku ka falenderuar veçanërisht shokët e tij, që siç thotë Kastro, i janë gjendur si vëllezër gjaku. 

“Miq, te dashur, shoket e mi...ju falenderoj nga zemra per cdo ngushellim tuajin. Me lehtesuat dhimbjen e madhe. Jua shperblefsha ne te mira dhe gezime. Humbja e nenes eshte thike ne zemer por njeriu duhet te behet i forte dhe te vazhdoje jeten duke e kujtuar dhe adhuruar perjete. Nje falenderim i vecante i shkon shokeve te mi te ngushte qe mu gjinden si vellezer gjaku. Nena ime do te dua perjete. Lotet e mi tu befshin lumturi ne parajse. Do me mungosh shume...”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërkesa e mësueses, Veliaj zhduk foton e vogëlushit
Gafa e televizionit shqiptar, kur “prilli” ngatërrohet me “p*****” »
Article Logic
Execution time: 0.008903980255127
array(1) { ["section"]=> string(92) "humbi-te-emen-kastro-behet-i-forte-dhe-falenderon-shoket-m-u-gjenden-si-vellezer-gjaku-36437" }