Humbi thellë në zgjedhje, deputeti feston ditët e fundit, pasi përshëndeti Ramën këtë herë këngë me çifteli për Dulen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:35 02-07-2017 Humbi thellë në zgjedhje, deputeti feston ditët e fundit, pasi përshëndeti Ramën këtë herë këngë me çifteli për Dulen

Kreu i PBDKSH Eduart Ndocaj pasi pësoi humbje të thellë në zgjedhjet parlamentare ku mori vetëm 900 vota në rang kombëtar dhe 200 në Lezhë, deputeti vazhdon të festojë për ditët që i kanë mbetur në politikë.

Kohët  e fundit e kemi parë në pushime, dreka e darka pa fund me muzikë “live” duke bërë përshëndetje për politikanët e tjerë të parlamentit.

Para disa ditësh vendosi të përshëndesë kryemininistrin Edi Rama, por këtë herë ka porositur të këndohet një këngë për Vangjel Dulen kreun e PBDNJ-së.

“E duam një, dum të përshëndesim Vangjel Dulen prandaj... Dule kjo  është për ty.

Dule  të përshëndes, jam në zonën shqiptare ti i thu zona greke por s’ka problem...”, tha ndër të tjera Ndocaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086989402770996
array(1) { ["section"]=> string(121) "humbi-thelle-ne-zgjedhje-deputeti-feston-ditet-e-fundit-pasi-pershendeti-ramen-kete-here-kenge-me-cifteli-per-dulen-84737" }